המכונות שלנו

חברת SPS מייצרת ומשווקת פתרונות אריזה ומערכות שקילה מתקדמות למפעלים בכל רחבי הארץ. הטכנולוגיות בתעשיית מכונות האריזה האוטומטיות ומערכות השקילה מתפתחות תדיר וכיום תוכלו למצוא אצלנו מכונות ומערכות המאפשרות ביצוע אוטומטי של פעולות חיוניות שונות, כגון ניקיון ובקרת איכות. את כל אלו, בנוסף לשירות תמיכה מקיף תוכלו למצוא אצלנו בSPS. אנו מפעילים מכונות אלו בכל רחבי הארץ! 

 

צרו איתנו קשר עוד היום בכדי לשמוע עוד פרטים!

החידושים האחרונים

 

החידושים האחרונים בתעשייה מאפשרים חיבור של מכונות האריזה ומערכות השקילה אל קווי ייצור אוטומטיים לשם טיפול במגוון מוצרים מענפי ייצור שונים, כמו למשל קו לייצור קמח מדגנים שונים. תחילת התהליך בהזנת הדגנים אל המכונה, שמבצעת ניקיון ראשוני בהתאם לצורך ואחסון. לפני האריזה המכונות מבצעות ניקיון מלא ואם יש צורך אז גם טחינה ועיבוד נוסף. לאחר מכן המכונות מערבבות את סוגי הדגנים בהתאם לצורך והם מועברים אל מערכת השקילה. תהליך השקילה כולל גם אריזה.

 

מכונות אריזה אוטומטיות שפותחו בשנים האחרונות מסוגלות לארוז באריזות מכל סוג כמעט, החל משקיות פלסטיק, דרך שקיות נייר או קופסאות קרטון וכלה במכלי פלסטיק. מכונות כאלה מבטלות את הצורך במכונות אריזה נוספות, באם מעוניינים לייצר מוצרים המשווקים באריזות מסוגים שונים.

 

לאחר האריזה המכונות משנעות את האריזות עם המוצרים במשקל מסוים לאזור ההעמסה לקראת אחסון והפצה. למעשה, מדובר באריזה נוספת של המוצרים לאחסון על משטחים, שיהיו ארוזים, בדרך כלל, באריזות שרינק השומרות על המוצרים מפני נזקים שונים.

 

בין החידושים האחרונים בתעשיית מכונות האריזה האוטומטיות ומערכות השקילה ניתן למצוא גם מאפיין המאפשר בקרת איכות. המערכות דוגמות את המוצרים באופן אוטומטי ומתריעות במקרים של חריגות מהפרמטרים שהוגדרו. כמו כן, המכונות והמערכות מאפשרות ביצוע בקרת איכות ידנית, על ידי בעל המקצוע המוסמך לכך. 

שלח

שם מלא:

This field is required.

Thank You!

The form has been successfully sent.

טלפון:

This field is required.

דואר אלקטרוני

This field is required.

נושא ההודעה

This field is required.

מכונות שקילה

מכונות אריזה

ציוד נילווה

ENGLISH